24 Ocak 2019 Perşembe
Anasayfa > AVRUPA HABER SON DAKİKA > Serpil Güngör İsveç'in en güçlü avukatı olmaya aday
Serpil Güngör İsveç'in en güçlü avukatı olmaya aday

Serpil Güngör İsveç'in en güçlü avukatı olmaya aday

29.08.2017 23:53 12 14 16 18 yazdır
İsveç'in başkenti Stockholm ve ikinci büyük şehir olan Göteborg'da hukuk büroları olan Serpil Güngör kurduğu hukuk ağıyla İsveç'in en önemli davalarına bakıyor.

Kurduğu ofislerde farklı alanlarda olan toplam 12 avukat çalışıyor

Farklı davalara bakan, meslektaşları ile güçlü bir ağ kurarak güç birliği yapan Serpil Güngör, İsveç'in gelecekteki en güçlü avukatı olmaya doğru ilerliyor. Güçlülerin hukuku değil, haksızlığa uğrayanlar için hukuk işlemeli anlayışıyla aldığı davaların büyük bölümünü kazanan Güngör, kurduğu ofislerde farklı alanlara hakim 12 avukat ve ona yakın dilde hizmet vererek çok önemli bir örnek teşkil ediyor.

Suç ve ceza, aile hukuku, mülteci ve oturum işlemleri gibi birçok önemli alanda davalara girerek müvekkillerinin haklarını savunan Güngör, kurduğu ofislerde İsveççe, Türkçe, Kürtçe, Arapça, Sırpça, Hırvatça, Rusça ve Almanca dilleri etkin olarak kullanılıyor. Genelde her avukatlık bürosunda bu kadar etkin ve farklı dillerin kullanımına rastlamak çok zordur. Kurduğu ağla büyük bir güç birliği sağlayan Güngör, İsveçte ayrıca resmi olarak noterlik işlemlerini de gerçekleştiriyor. Noterliği bulunan Güngör, davalar sırasında önemli bir ihtiyaç olan Noter işlemlerini de kendi bünyesinde yapması nedeniyle müvekkillerinin işleri daha da kolaylaşıyor.

11 yıldır İsveç'te avukatlık yapan Serpil Güngör, edindiği tecrübelerle müvekkilerinin haklarını koruma altına almaya devam ediyor. İsveçte vatandaşlığı olanların Türkiye'deki davalarını da takip eden Güngör ile hukuki alanla ilgili yaptığımız sohbette özellikle velayet ve miras davalarının neredeyse tümüne yakınını kazandığını söyledi. 

İsveç'te özellikle Türkiye'den gelen gençlerin ve burada doğmuş gençlerin hangi suçlara bulaştığı konusundaki soruma, gençlerin her yerde olduğu gibi burada da aslında benzer sorunları bulunuyor ve benzer olaylara karıştıklarını söylemek mümkün yorumunda bulunan Güngör, "Bizim gençlerimiz en çok gasp ve uyuşturucu gibi olaylara karışıyorlar diyebilirim" dedi.

Ençok suç ve ceza, darp, gasp, cinayet, cinsel istismar ve uyuşturucu davalarına baktığını belirten Güngör, özellikle velayet, mal ve miras paylaşımı gibi davalarda çok güçlü olduğunun altını çizdi. 

Türkiye'den İsveç'e gelerek burada hukuk bölümü okuyup ve 11 yıldır mesleki alanda deneyim kazanan Güngör'ün gençlerimiz için önemli bir örnek teşkil ettiğini belirtmek isterim. Davalarınızda rahat anlaşabileceğiniz ve derdinizi anlatmakta zorluk çekmeyeceğiniz Serpil Güngör ile iletişim kurmayı isteyebileceğinizi düşününerek bilgilerini aşağıda paylaşıyorum.
Haber: Isvec Gundemı

 

 semihhan@semihhan.com

 29 Ağustos 2017, 13:13

Serpil Güngör
Direkt: 08-400 280 61
Mobil: 070-453 30 33
www.advokatinnerstan.se

Stockholm Ofisi:
Kungsholmsgatan 21, 6 tr
Box 861
101 37 Stockholm
Växel: 08-400 280 60
Fax: 08-400 280 69

Göteborg Ofisi:
Drottninggatan 69
411 07 Göteborg
Växel: 031-797 16 16
Fax: 031-701 00 16

Kaynak:ISVEC GUNDEMI 
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri