24 Ağustos 2019 Cumartesi
Anasayfa > Yazarlar > MUHARREM SEREN > BGC’ye İlkan Toprak Aday
MUHARREM SEREN

BGC’ye İlkan Toprak Aday

21.01.2019 19:43 12 14 16 18 yazdır
Yazar : MUHARREM SEREN

Balıkesir gazeteciler cemiyeti başkanlığı seçimine kısa bir süre kala adaylarda belli oluyor. Yeni Haber yazı işleri müdürü İlkan Toprak Gazeteciler cemiyeti başkanlığına adaylığını açıklayan ilk isim oldu.

Uzunca bir süredir Ramazan Demir’in başkanlık ettiği Gazeteciler cemiyeti yakında yeni başkanını arayacak. Ramazan Demir döneminde gazetecilere yönelik birçok projenin altına imza atılsa da eleştirilerde yükseliyordu. Henüz Mevcut başkan Ramazan Demir yeni dönemde aday olup olmayacağını açıklamadı. Münir Yenal, Cevdet Demiray, Reşit Kıpçak, Ekrem Balıbek, Levent Pamirol, Macit Arda, Tansel Kıpçak’ın ardından 2006 yılında görevi Ramazan Demir almıştı. Yeni Haber Gazetesi Yazı işleri müdürü İlkan Toprak sosyal medya üzerinden Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti başkanlığı için yazdığı yazıda “Arkadaşlar;Uzun yıllardır onur ve gururla sürdürdüğüm gazetecilik mesleğini bir adım daha öteye taşımak için çıktığım bu yolda bana destek olup, beni cesaretlendiren arkadaşlarımla beraber mesleğin sorunlarına eğilerek çözüm üretmek adına Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti başkanlığına aday olduğumu duyurmak isterim. Siz değerli Cemiyet üyesi olan yada olmayan tüm camiamızın desteğini bekliyorum.Çıktığımız bu yolda Rabbim utandırmasın.” dedi.

Birçok gazeteciden tebrik ve başarı dilekleri alan İlkan Toprak’ın henüz yönetiminin oluşmadığı bunu önümüzdeki günlerde oluşturacağı biliniyor. Bazı kronikleşmiş sorunların çözümüne ışık tutmak için görevi istediğini belirten İlkan Toprak arkadaşımıza bide çıktığı bu yolda AVRUPA HABER  Gazetesi olarak başarılar diliyoruz.

Yazarın Son Yazıları
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.